Dark Hetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jeśli się nie boisz... Zapraszam w środek zimnego ognia.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Formatowanie Forum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Irak
Kandydat
Kandydat
Irak

Liczba postów : 8
Join date : 26/01/2014
Stolica : Bagdad

Formatowanie Forum Empty
PisanieTemat: Formatowanie Forum   Formatowanie Forum EmptySro Sty 29, 2014 11:09 pm

Witam,
Zaoferowałam się w pomocy nad odżywieniem forum i pomimo mojego słomianego zapału słyszałam zbyt dobre opinie o forum by pozwolić mu umrzeć. Tak jakby dostałam admina, a z racji tego, że Niemiec nie ma czasu, a Franca też zalatana postanowiłam wprowadzić w życie swoje rządy (najwyżej Niemiec mnie zje).
 
Po pierwsze:
Prace zaczynają się od sprawdzenia czy jest tu ktoś jeszcze żywy. Zapewne nie ominą was temat ze Spisem Kont Żywych. Cieszę się. Jest on bardzo ważny! Jeśli nie wpiszecie się na listę zostaniecie w ten niedzielny wieczór usunięci~ Nie żartuje! Macie szanse, wielu z was nie było od ponad dwóch lat i już dawno powinniście być martwi. Ale… Skoro już macie to szczęście i żyjecie dalej to warto by było, abyście przejrzeli niniejszy instruktaż.
 
Po drugie:
Po skasowaniu nieaktywnych kont, zostaną skasowane także i wasze wiadomości. Tak, nie przesłyszeliście się. Całe forum zostaje wyczyszczone z wszelkich postów fabularnych i oznacza to trzy rzeczy:
a)      Jeśli chcecie, macie czas do poniedziałku (3.02) zapisać sobie ulubione fabuły i Karty Postaci. Zostaną ewidentnie skasowane. Jeśli ktoś nie ma miejsca na zapisanie, może próbować prosić kogoś innego o zapisanie, lub jak w przypadku Litwy, prosić o wrzucenie to Archiwum. Byleby się zmieścić do wieczora trzeciego lutego. I nie ma jęczenia, że nie wiedzieliście!
b)      Wszystkie wasze fabuły zostają unieważnione i zaczynacie z czystym kontem. Będzie to pomocne nie tylko dla mnie, ale i dla nowych userów, którzy nie będą musieli naginać charakteru swojej postaci do przeszłości, jaką stworzył ktoś inny.
c)      Czeka was pisanie Karty Postaci! Oczywiście nie od nowa… Możecie wykorzystać bazę, jaką obecnie dysponujecie tyle, że… zostaną wprowadzone drobne poprawki we wzorze. Proszę się do nich zastosować i ponownie wrzucić swoje KP. Jeśli nie macie miejsca na komputerze, z chęcią użyczę kawałka swojej pamięci. Byleby dodać poprawione informacje o waszej postaci.
 
Po trzecie:
Bóg i Mephisto. A także inni admini, jakich przyłapałam w Panelu Administracji. Miło by było jakby napisali do mnie wiadomość czy coś, czemu mają te konta i jakie są ich upoważnienia. Jeśli także ktoś ma rozpiske KODów to także z chęcią bym zajrzała w takowe notatki. W innym przypadku KODy zostaną usunięte i dla rozbudowania forum zastąpione czymś innym.I jakby ktoś wyjaśnił, kto i jak wymyśla misje na początek to też mi będzie miło.
 
Po czwarte:
Istoty nadprzyrodzone. Rozumiem, że pragniecie rozbudowywać rozgrywki, ale obecnie dostępne będą tylko te z Bogiem, Szatanem i Fortuną. Tworzenie demona na forum o takiej tematyce uznaje trochę za bardzo przeginanie. Owszem, z czasem dostępną będą dodatkowe postacie dla urozmaicenia rozgrywek, ale to dopiero potem i za odpowiednie usługi. Jeśli posiadacie już takowe konto, zgłoście się, za co je macie. Dopiero wtedy rozstrzygnę czy Nam się przyda.
 
Ha! Na czterech punktach się skończyło… Przynajmniej na razie! Liczymy na waszą cierpliwość i wyrozumiałość w sprawie ożywiania forum, a także na dalszą pomoc w odzyskiwaniu tego, co było tu kiedyś~

Z poważaniem
Userka Irasia~
Powrót do góry Go down
BÓG
Wszechmocny Pan nieba
BÓG

Liczba postów : 189
Join date : 07/07/2012

Formatowanie Forum Empty
PisanieTemat: Re: Formatowanie Forum   Formatowanie Forum EmptyCzw Sty 30, 2014 2:02 am

BÓG jest odpowiedzią na wszystkie te pytania.
Powrót do góry Go down
http://darkhetalia.6forum.net
 

Formatowanie Forum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» 02 - Tematyka forum
» 10 - Realia forum
» Reformy na forum
» WIELKI ODKURZACZ NA FORUM

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dark Hetalia ::  :: !BÓG MÓWI!-