Dark Hetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jeśli się nie boisz... Zapraszam w środek zimnego ognia.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Poszukujemy...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Szwajcaria
Karabinier
Karabinier
Szwajcaria

Liczba postów : 35
Join date : 04/06/2013
Age : 732
Stolica : Berno

Poszukujemy... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... - Page 2 EmptyCzw Cze 13, 2013 9:24 pm

Zastanawia mnie tylko jedno - skąd admini i nowy użytkownik znali hasło? Czyżby nasze dane docierały gdzieś dalej niż do ciągów bitowych systemu? A może używają formułki do "zapomnianych haseł"? Interesujące...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Poszukujemy... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... - Page 2 EmptyCzw Cze 13, 2013 9:29 pm

Szwajcario, administrator ma możliwość zmiany hasła użytkownika.
Zaprezentuję Ci to na screenie z mojego forum.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Wystarczy, by admin wklepał nowe hasło i voille, czy jak tam się to pisze.
Powrót do góry Go down
Szwajcaria
Karabinier
Karabinier
Szwajcaria

Liczba postów : 35
Join date : 04/06/2013
Age : 732
Stolica : Berno

Poszukujemy... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... - Page 2 EmptyCzw Cze 13, 2013 9:31 pm

Naruszanie prywatności. Czekajcie, może spojrzę do regulaminu przy rejestracji i sobie trochę poczytam... dajcie mi minutkę czy dwie.
Powrót do góry Go down
Szwajcaria
Karabinier
Karabinier
Szwajcaria

Liczba postów : 35
Join date : 04/06/2013
Age : 732
Stolica : Berno

Poszukujemy... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... - Page 2 EmptyCzw Cze 13, 2013 9:37 pm

Voila, mes amis

"Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki."
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Poszukujemy... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... - Page 2 EmptyCzw Cze 13, 2013 9:42 pm

Za zgodą usera jest to opcja przydatna, np. po kradzieży konta. Lecz tutaj została nadużyta.

I zauważ, że odnosi się przytoczony fragment do administratorów serwisu, nie forum, oraz treści wpisywanych, czyt. postów, PW, archiwum sb. Żaden admimistrator żadnego serwisu nie ma dostępu do haseł userów. Są to rzeczy prywatne.
Nie zmienia to faktu, że w przytoczonym fragmencie nie ma żadnej wzmianki o przejmowaniu kont. Chyba, że uważasz, iż Niemiec pisał rzeczy niezgodne z prawem?
Powrót do góry Go down
Szwajcaria
Karabinier
Karabinier
Szwajcaria

Liczba postów : 35
Join date : 04/06/2013
Age : 732
Stolica : Berno

Poszukujemy... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... - Page 2 EmptyCzw Cze 13, 2013 9:47 pm

Nie wiem, kiedy jego konto zostało "pożyczone", więc nie ocenię, gdzie się kończą jego posty. Po przeczytaniu opinii na jego temat wydaje mi się, że nie, ale dopóki nie sprawdzę, pewności mieć nie będę. Ujmę to tak - regulamin nie mówi absolutnie nic o usunięciu konta. Zaraz poszperam w regulaminie numer dwa, ale po kilkakrotnym przeczytaniu przed rejestracją nie sądzę, żeby udało mi się znaleźć coś nowego...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Poszukujemy... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... - Page 2 EmptyCzw Cze 13, 2013 10:34 pm

Za pewne nic nowego do tego tematu nie wniosę. Ale może... Zawsze można spróbować.
Dark!Romano:
Si! Wina Niemca! D<
Ja:
Zły Niemiec... *mamrot* Piszę, piszę...
Dark!Romano:
a Niemca myślę by wymienić......
Ja:
Huh? XD
Dark!Romano:
w sensie Axela wykopać
i dać nowego Niemca
Ja:
DDD: Czemu? 
Problemy nie znikną, to nadal będzie Niemiec v.v
Dark!Romano:
ale może będzie więcej się udzielał w rozgrywkach.....


Taki wycinek z rozmowy. Byłam wtedy pewna, że sobie żartujesz. Przecież... No proszę cię. On się bardziej udzielał ode mnie. Mnie też zastąpisz? Aksel siedział zawsze na forum. Kiedy tylko się choć na chwilkę pojawiałam. To on siedział. A w nocy prawie zawsze pisał z Francją. Jak jest jeszcze na 4 forach gdzie ja jestem, to Dark zdecydowanie najbardziej lubił. Siedział tutaj najczęściej i najwięcej pisał. 

Taka ja na przykład. Czasem zajrzę na cb a jeśli nikogo nie ma to idę. Jestem w tylko jednym temacie z wami i też długo odpisuję. Aksel pisał np w temacie o Berlinie. Nie był wtedy aktywny? W końcu zapisali razem 7 stron.
Jeśli usunąłeś tak udzielającą się postać, to skąd my mamy mieć pewność, że nas też nie usuniesz pod innym wymyślonym pretekstem?
Powrót do góry Go down
BÓG
Wszechmocny Pan nieba
BÓG

Liczba postów : 189
Join date : 07/07/2012

Poszukujemy... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... - Page 2 EmptyPią Cze 14, 2013 6:57 pm


 
 
Owszem, to moja wina, że Niemiec nagle stracił dostęp do konta. Zabrałam mu hasło i przekazałam komu innemu. Kierowałam się opinią kilku osób z darka, gdyż forum właśnie jest dla użytkowników, nie tylko dla mnie. Poza tym, nie byliśmy w stanie dogadać się od początku naszej współpracy... Możliwe że to brak czasu z obu stron spowodował zaistniałą sytuację. Przyznaję, popełniłam błąd, ale teraz żeby to kręciło się dalej, trzeba się dogadać i chcieć tego. Nastaje pytanie – któż to był? Kto był inicjatorem całego tego zamieszania? - Nie chcę wywoływać burzy między użytkownikami.
Wiem, że admin nie ma prawa odbierać komuś konta bez jego zgody, że działanie za plecami innych nie przejdzie bez echa.
Od teraz usuwam „widmo” i nie kieruję się opiniami innych. Będę bezstronnym adminem. W razie co dam ogłoszenie lub skontaktuję się osobiście.
Ostatnio miałam mało czasu na pilnowanie wszystkiego wokół. Szukałam pomocy u bliskich, ale znów się zawiodłam. 
Z dniem 01.07.2013 rozgrywki zostaną usunięte, nieaktywni użytkownicy wykasowani, a Axel odzyska konto.  Jeśli ktoś z was zechciałby, pozostawić jakąś rozgrywkę, wprowadzić jakiekolwiek zmiany,  proszę wypowiedzieć się w nowych tematach, specjalnie do tego założonych:
[You must be registered and logged in to see this link.]
 
Z tą chwilą wnoszę formalny wniosek w oparciu o moje i przede wszystkim wasze zdrowie psychiczne nerwy i czas o zakończenie wszelkich dyskusji, pomówień i kłótni, ponieważ wątpliwości uwagi i skargi zostały wyjaśnione tudzież rozwiane albo rozwiązane
                Moją decyzję argumentuję powyższym kawałkiem tekstu, który mam nadzieję, wszyscy przeczytaliście.

Gdyby jednak okazało się, że macie jakieś pytanie zapraszam na priv. 
Powrót do góry Go down
http://darkhetalia.6forum.net
Sponsored content




Poszukujemy... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 

Poszukujemy...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dark Hetalia ::  :: MUZEUM NASZYCH MYŚLI-