Dark Hetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jeśli się nie boisz... Zapraszam w środek zimnego ognia.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Poszukujemy...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
BÓG
Wszechmocny Pan nieba
BÓG

Liczba postów : 189
Join date : 07/07/2012

Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptyWto Cze 11, 2013 1:59 pm



Austria
Ukraina (oddamy)
Holandia
Dania
Norwegia (oddamy)
Turcja (oddamy)
Szwecja
Germania
Rzym
Arabia Saudyjska (oddamy)


A oprócz tego, mile widziane będą postacie historyczne:


Józef Stalin

Adolf Hitler (oddamy)




Więcej informacji o postaciach wolnych znajdziecie tutaj:

[You must be registered and logged in to see this link.]


Jeśli będą jakiekolwiek pytania dotyczące rozgrywek, napiszcie do mnie na gg (numer podany w indeksie na forum)




Ostatnio zmieniony przez BÓG dnia Wto Cze 11, 2013 8:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://darkhetalia.6forum.net
Go??
Gość



Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptyWto Cze 11, 2013 7:09 pm

Ja tylko zapytam jako strażnik praw autorskich. Czy właściciele kont wyrazili zgodę na przekazanie ich innej osobie, czy też będzie to kolejne odebranie (nie skasowanie! A przekazanie komuś innemu WRAZ ze wszystkimi postami) konta bez wiedzy właściciela?
Powrót do góry Go down
BÓG
Wszechmocny Pan nieba
BÓG

Liczba postów : 189
Join date : 07/07/2012

Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptyWto Cze 11, 2013 8:47 pm

Z dniem 01.07.2013 większość rozgrywek zostanie usunięta. Posty starych właścicieli nie będą przypisywane nowym.
Powrót do góry Go down
http://darkhetalia.6forum.net
Go??
Gość



Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptyWto Cze 11, 2013 8:59 pm

Co nie jest odpowiedzią na moje pytanie.
Innymi słowy, ingerujecie we własność użytkowników, czy tego sobie życzą, czy też nie. Po co? Skoro i tak nie będzie na tym koncie "żadnych" starych postów, nie lepiej usunąć? Wyjdzie dokładnie na to samo, a i większe prawdopodobieństwo, że ktoś się zarejestruje, bo zauważy, że postać jest wolna, niż robić takie numery bez najmniejszej informacji na co godzą się gracze rejestrując się - czyli na odebranie, a nie skasowanie konta.
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe
Dowódca sekcji
Dowódca sekcji
Włochy Południowe

Liczba postów : 143
Join date : 18/08/2012
Stolica : Roma

Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptyWto Cze 11, 2013 9:28 pm

Błagam nie ciągnijmy tego tutaj. Jeśli potrzebujesz informacji zapraszam na pv.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptyWto Cze 11, 2013 9:47 pm

Nie rozumiem, czemu mam nie ciągnąć. Użytkownicy forum mają prawo wiedzieć. Nie odbieraj im tego prawa. Już Ci kiedyś mówiłem, że chorym obowiązkiem admina jest informować wszystkim co robi na forum.
Chcę wytłumaczenia dlaczego przekazywanie kont ma sens. Zwłaszcza, gdy rozgrywki będą czyszczone.
Powrót do góry Go down
Francja
Mendolacja
Francja

Liczba postów : 158
Join date : 20/08/2012

Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptyWto Cze 11, 2013 9:55 pm

Wybaczcie, że się wtrącę, ale inni użytkownicy chyba też powinni wiedzieć jeśli chodzi o takie sprawy forumowe. Sval pyta o dość istotną rzecz i tak samo ja jak i pewnie inni userzy, chcieliby uzyskać odpowiedź na to pytanie. Fajnie by było też gdyby w komunikacie o przejęciu postaci był powód, dlaczego owa postać została oddana komuś innemu, bo mamy prawo wiedzieć za co user został usunięty by być może w przyszłości nie popełniać podobnych błędów i żeby później nie było z tego powodu żadnych nieprzyjemności.
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe
Dowódca sekcji
Dowódca sekcji
Włochy Południowe

Liczba postów : 143
Join date : 18/08/2012
Stolica : Roma

Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptyWto Cze 11, 2013 10:22 pm

Poddajcie proszę sugestie co chcielibyście zmienić/zrobić/dodać/odjąć. Dokładnie. W lipcu wasze sugestie wejdą w życie. Kiedy konta są kasowane? Kiedy użytkownik blokuje postać i nie uczestniczy w fabule. Nie chcemy tutaj stalkerów. Ze spraw najbardziej naglących... Główna fabuła znów nam się posypała w drobny mak! Z lekka mnie to zirytowało, bo nie po to próbuję tu coś zrobić, żeby to się zaraz rozpierdalało, ale nie zawsze jest tak jak chcemy. Usunięcie użytkownika oznacza rozwalenie chyba z x rozgrywek (nie pamiętam już) i przeniesienie ich do kosza
Jednocześnie wpływa to także na fabułę jakiejś części z was.
Serio. NIE CHCE MI SIĘ stawiać wszystkiego od nowa. Zwłaszcza, że działam sama... Nie mam po prostu na to czasu i nie widzę w tym najmniejszego sensu. Współpracujcie. Poddawajcie swoje propozycje. Chcemy... A przynajmniej tak mi się zdaje, aby wszystko było w porządku.

Jako że moja dobra znajoma przeprowadzała już podobne akcje, wykorzystałam pewną część jej słów, za pozwoleniem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptyWto Cze 11, 2013 10:32 pm

Cytat :
Poddajcie proszę sugestie co chcielibyście zmienić/zrobić/dodać/odjąć. Dokładnie.
Na razie ta rozmowa tego nie dotyczy.

Cytat :
Kiedy konta są kasowane? Kiedy użytkownik blokuje postać i nie uczestniczy w fabule. Nie chcemy tutaj stalkerów.
3/4 forum nic nie tknęło. Nie ma ich. A Ty nic, dopiero teraz coś robisz. Trochę późno.

Cytat :
Główna fabuła znów nam się posypała w drobny mak!
Stoi w miejscu iks miesięcy. Ale skoro ma być nowa, to po co się nią przejmować?

Cytat :
Usunięcie użytkownika oznacza rozwalenie chyba z x rozgrywek (nie pamiętam już) i przeniesienie ich do kosza
Jednocześnie wpływa to także na fabułę jakiejś części z was.
Cytat :
Z dniem 01.07.2013 większość rozgrywek zostanie usunięta. Posty starych właścicieli nie będą przypisywane nowym.
Przeczysz sam sobie.

Cytat :
Serio. NIE CHCE MI SIĘ stawiać wszystkiego od nowa.
Więc to zostaw. Admin, który robi tylko to, co mu się chce miast wszystkiego nikogo nie uszczęśliwi.

Cytat :
Zwłaszcza, że działam sama...
Przepraszam za słownictwo, ale w takim razie po cholerę jest Belgia? Jako element dekoracyjny, skoro nic nie robi?
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe
Dowódca sekcji
Dowódca sekcji
Włochy Południowe

Liczba postów : 143
Join date : 18/08/2012
Stolica : Roma

Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptyWto Cze 11, 2013 10:51 pm

W skrócie. Nie mam czasu dla siebie, przez co forum cierpi. Zawsze możemy je usunąć by nie było już, o! Takich nieporozumień. Na tą chwilę nie mogę zrobić nic.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptyWto Cze 11, 2013 10:58 pm

Cytat :
Z lekka mnie to zirytowało, bo nie po to próbuję tu coś zrobić, żeby to się zaraz rozpierdalało
Cytat :
Zawsze możemy je usunąć by nie było już, o!
W przeciągu 19 minut zmieniłeś stanowisko z "robię coś, by to uratować" na "uciekam od tematu i kasuję forum".
Droga wolna, w końcu Ty tu rządzisz~ Ale widać jak, skoro nie masz czasu. Więc? Po co to ciągniesz, skoro nie wyrabiasz? Kiedyś już Cię o to pytałem. "Zostawię jak kompletnie nie będę miał czasu". Jak na razie rzucasz się od czynu do czynu, wierząc, że takie skoki coś pomogą. Ale to tez już Ci mówiłem. Teraz tylko powtarzam przed wszystkimi.
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe
Dowódca sekcji
Dowódca sekcji
Włochy Południowe

Liczba postów : 143
Join date : 18/08/2012
Stolica : Roma

Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptyWto Cze 11, 2013 11:23 pm

Na tą chwilę ja i forum jesteśmy w kropce. Od mojej decyzji zależeć będzie czy zostanie usunięte czy też utrzyma się dalej. ( Może znowu mój tekst trafi do cytatów w jakimś poście? ) Chciałabym aby wszystko było dobrze, ale takie wytykanie mi każdego błędu... Naprawdę mi nie sprzyja.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptyWto Cze 11, 2013 11:29 pm

Cytat :
Od mojej decyzji zależeć będzie czy zostanie usunięte czy też utrzyma się dalej.
I owszem, wiele od tego zależy, bo userzy nie mogą nic zrobić jak już klikniesz "Wyłącz forum". Ale jak je zostawisz, od Ciebie zależy jak ich zmotywujesz do pisania. Co będziesz robił, by Dark wydawał się przyjemnym, przyjaznym użyszkodnikom forum. Ale to na razie nie jest temat rozmowy! Nadal nie mam odpowiedzi na pytania.

Cytat :
takie wytykanie mi każdego błędu... Naprawdę mi nie sprzyja.
Pokazywanie Ci błędu, którego nie widzisz, sprawia iż masz szansę go naprawić i uczynić Dark lepszym miejscem. Może przestaniesz uciekać od odpowiedzialności za własne czyny.
Boisz się krytyki czy prawdy?
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe
Dowódca sekcji
Dowódca sekcji
Włochy Południowe

Liczba postów : 143
Join date : 18/08/2012
Stolica : Roma

Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptyWto Cze 11, 2013 11:40 pm

Odpowiedzi na pytania... Czemu trzymam to forum? Jestem za bardzo przywiązany do użytkowników. Nie umiem ich tak z kaprysu zostawić. ( znów trafiło do cytatów!~ ) Ach te przesłuchania...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptyWto Cze 11, 2013 11:46 pm

Umiesz z kaprysu usuwać aktywnych i udzielających się, że pozwolę sobie znów nawiązać do sprawy z Axelem, a nie potrafisz zostawić tych, którzy NIC na forum nie robią?
No no, pogratulować hierarchii wartości.

Cytat :
Nie rozumiem, czemu mam nie ciągnąć.
Cytat :
Ale skoro ma być nowa, to po co się nią przejmować?
Cytat :
Przepraszam za słownictwo, ale w takim razie po cholerę jest Belgia? Jako element dekoracyjny, skoro nic nie robi?
Cytat :
Boisz się krytyki czy prawdy?
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe
Dowódca sekcji
Dowódca sekcji
Włochy Południowe

Liczba postów : 143
Join date : 18/08/2012
Stolica : Roma

Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptySro Cze 12, 2013 12:02 am

Te dramy na dobranoc. Chcecie bym płaszczył się przed Axelem i błagał by wrócił? Ale chwilę... Przecież on tu ma konto. W dodatku admina. Jeśli udzielanie się równa się wejściu na chat i od czasu do czasu napisania coś w nawiasach... Jeśli chodzi o fabulę, są głosy by niektóre wątki zostawić. Belgia...... Nie ma czasu. Nic na to nie poradzę. Jak tylko jest w stanie to pomaga. Krytyka czy prawda... Pomińmy wątek z moim tematem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptySro Cze 12, 2013 12:11 am

Cytat :
Te dramy na dobranoc.
Twojego autorstwa. Ja to tylko zadaję pytania.

Cytat :
Chcecie bym płaszczył się przed Axelem i błagał by wrócił?
Podał prawdziwe powody i pobudki Tobą kierujące?

Cytat :
Przecież on tu ma konto. W dodatku admina
Cytat :
Przejęcie Konta:
Niemcy
z dniem 5 maja 2013
Oh... Czy może mówisz o Mephie? Tym, który przechodzi z rąk do rąk... Jak Ci się podoba?

Cytat :
Jeśli udzielanie się równa się wejściu na chat i od czasu do czasu napisania coś w nawiasach...
3/4 userów nie ma. On przynajmniej miał z nami jakieś interakcje. I bywał niemal codziennie. To mało? Weny czasem na posty nie ma ale przynajmniej był.

Cytat :
Belgia...... Nie ma czasu. Nic na to nie poradzę. Jak tylko jest w stanie to pomaga.
"Jeśli udzielanie się równa się napisaniu kilka postów", że pozwolę sobie sparafrazować... Ja nie widzę żadnych interakcji z użyszkodnikami... Żadnego zainteresowania się... Usunięcia nieaktywnych, kopnięcia fabuły, posprzątania starych tematów... Cóż. To po co ma admina, skoro nie ma czasu na podstawowe obowiązki?

Cytat :
Krytyka czy prawda... Pomińmy wątek z moim tematem.
Uciekasz?
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe
Dowódca sekcji
Dowódca sekcji
Włochy Południowe

Liczba postów : 143
Join date : 18/08/2012
Stolica : Roma

Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptySro Cze 12, 2013 12:44 am

Te emocje, te wybuchy, te dramy... Podsumowując - jesteście oburzeni że usunięto konto Niemca, a z innymi nic nie robię. Spokojnie na każdego przyjdzie "sąd". Po zakończeniu tego miesiąca większość postaci będzie kasowana. Może zostanie nas z 15. Za wszelką cenę chcecie znać odpowiedź co nie tak było z Niemcem, że go wyrzuciłam. Wszystko teraz kręci się wokół niego. Czy ja uciekam? Hmm... Czasem mam dość.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptySro Cze 12, 2013 12:53 am

Kręcisz się wokół własnego ogona. Nie odgryź go sobie.

Cytat :
jesteście oburzeni że usunięto konto Niemca, a z innymi nic nie robię.
Czy jesteśmy oburzeni? Mamy pełne prawo, skoro sama tworzysz takie sytuacje. Nie dziw się, że akcji towarzyszy reakcja. Na fizyce o tym chyba uczą.

Cytat :
te wybuchy
Wybuchy? *Rozgląda się* Kto wybucha? Chcę popatrzeć na mózg spływający po ścianie! Bo ja jestem spokojny, co by nie rzec "rozbawiony" tym wszystkim.

Cytat :
Po zakończeniu tego miesiąca większość postaci będzie kasowana.
Oh? Juz nie oddawana, a kasowana?

Cytat :
Za wszelką cenę chcecie znać odpowiedź co nie tak było z Niemcem, że go wyrzuciłam. Wszystko teraz kręci się wokół niego.
Aktualnie wokół Ciebie i Twoich niezdrowych posunięć. Twojego zatajania, Twoich kaprysów, Twojego zmieniania zdania, Twoich skoków i rzucania się na coraz nowsze, drastyczne posunięcia. Teraz lepiej?

Cytat :
Czy ja uciekam? Hmm... Czasem mam dość.
Wróć jak przestaniesz mieć. Tylko wychodząc zamknij za sobą okno. I pamiętaj, że to Twoja wina. Ty tu jesteś inicjatorem.
Powrót do góry Go down
Włochy Południowe
Dowódca sekcji
Dowódca sekcji
Włochy Południowe

Liczba postów : 143
Join date : 18/08/2012
Stolica : Roma

Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptySro Cze 12, 2013 1:02 am

Mogłaś sobie oszczędzić sobie. Uspokój się i wróć. Albo... Poczekaj pójdziemy razem...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptySro Cze 12, 2013 1:08 am

Oszczędzić... Czego? Prawdy? Aj, praszam, przecież miałem zejść z tego tematu... *Kręci głową* Żadnej obrony, żadnych kontrargumentów... Jestem spokojny. Albo wiesz co? Nie, nie jestem spokojny. Śmieszy mnie ta cała sytuacja i to wymigiwanie się od jakiejkolwiek logicznej odpowiedzi. Cóż, szkoda.
Cytat :
ale nie zawsze jest tak jak chcemy.

Edit: Życzę dobrej nocy i dziękuję za ciekawą konwersację~
Powrót do góry Go down
Litwa
Dowódca sekcji
Dowódca sekcji
Litwa

Liczba postów : 340
Join date : 12/11/2012
Stolica : Vilnius

Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptySro Cze 12, 2013 6:54 pm

Jak już jesteśmy w temacie usuwania i przekazywania... Co się stało z kontem Niemiec? Sam poprzedni użytkownik był wysoce zadziwiony losami konta, które tworzy i rozwijał poprzez piękne, częstokroć krwawe rozrywki z Francją. Prawie codziennie pod wieczór ujrzeć można było ich zacięte walki na cb, co zresztą było ciekawe pod względem nie tylko uczestniczenia, ale również obserwacji. Jak i również zmiana drugiego admina z wcześniej wspomnianego użytkownika Niemiec, który był bardzo opiekuńczy, nawet nas wyrzucał z cb, kiedy musieliśmy wychodzić. Sam osobiście mnie wygonił na niemiecki swego czasu. Zajmował się nami jak swoimi dziećmi, a nagle zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach. Chyba nawet kilka dni przed jego zniknięciem na cb prosiłem go o pomoc. O ile przekazanie kont takich osób jak Joanna d'Arc, gdzie użytkownik naprawdę nie nadawał się do roli i nawet KP nie zrobił, a oddano komuś inteligentnemu i odpowiedzialnemu, było całkiem miłym i mądrym posunięciem, poprawiającym pracę forum. Ale gdy nowy użytkownik Niemiec, nawiasem mówiąc osoba wspaniała, ma już konto nie musi być przecież Niemcami, skoro użytkownik Niemiec jest osobą o wysokiej jakości intelektualnej i wręcz idealnie pasuje do granej postaci, gdy zaś nowa osoba wydaje się lepiej pasować do granej przez tą osobę Saksonii, która to postać jest o wiele delikatniejsza. Podstawowe więc pytanie: czemu zmienia się właścicieli bez ostrzeżenia i poważnej konieczności? I czemu o zmianę konieczną musiało prosić tak wiele osób, a o smutnej nikt nie wiedział? Wiem jak bardzo się starasz i jakie masz często podkrążone i zmęczone oczy. Widziałem te oczy pełne troski i smutku. Ale proszę, staraj się nie straszyć też ludzi. Bo, skoro odszedł ktoś tak wspaniały jak użytkownik Niemiec, jaką ja mam pewność, że nie zniknie taki śmieć jak ja? Gdyby znikali tylko źli mogłaby to być motywacja, by być dobrym. Ale gdy odchodzi ideał, nie pozostaje już żadna nadzieja. I jak mamy się tu utrzymywać, gdy nie ma z kim pisać, by się objawić? Skąd mamy wiedzieć, czy wchodząc codziennie i widząc pustki na cb (np. ja od dawna nikogo tam nie trafiłem, ale też mam godziny objawień dziwne) tylko patrzymy na kilka nowości i schodzimy, nie zostaniemy nagle usunięci, mimo, że naprawdę chcieliśmy tu coś stworzyć? Boję się, że kiedyś będzie tak jak z Niemcami, będę chciał się zalogować i się okaże, że ktoś inny ma to konto... Zwłaszcza, że moje drugie konto zależne jest w dużej mierze od Prus, loguję się na nie jedynie w celu rozmowy z nim na cb, gdyż uważam, że postacie historyczne powinny być posłuszne swym krajom i istnieć jedynie dla nich.
Powrót do góry Go down
http://hetalia-bad-trio.blogspot.com
Francja
Mendolacja
Francja

Liczba postów : 158
Join date : 20/08/2012

Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptySro Cze 12, 2013 7:03 pm

Jeśli wpadnę na pomysł jak ulepszyć forum na pewno napiszę. Forum ma świetną i oryginalną tematykę i naprawdę szkoda by było je zostawić same sobie. I cieszę się, że będą zmiany, że forum być może wreszcie ruszy, ale nie podoba mi się to, jak się te zmiany zaczynają. I tu wracamy do sprawy konta, a dokładniej do konta Niemca. Podałaś nam powody, jednak te powody dość łatwo zakwestionować i chyba sama o tym wiesz. Bo jak Sval pisała, bywał niemal codziennie, a rozgrywkę pisał, może i JEDNĄ ale pisał, takie konto zdecydowanie można było nazwać aktywnym. Mamy prawo wiedzieć dlaczego konto osoby, która praktycznie zawsze nas pilnowała zostało oddane komuś innemu? A skoro nie spełniał się jako admin to dlaczego do tego mieszana została też jego gra? Dobra może tym postem Ameryki nie odkryłam, ale teraz pojawia się pytanie... Czy nawet prowadząc choćby jedną rozgrywkę i randomując albo masakrując się na cb nasze konta nadal będą nieaktywne i dostaniemy miano stalkerów, a nasze konta zostaną przekazane komuś innemu? ._.
Powrót do góry Go down
Szwajcaria
Karabinier
Karabinier
Szwajcaria

Liczba postów : 35
Join date : 04/06/2013
Age : 732
Stolica : Berno

Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptyCzw Cze 13, 2013 9:17 pm

Czekajcie. Czy konto zostało przekazane wraz ze wszystkimi postami?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... EmptyCzw Cze 13, 2013 9:19 pm

Dobre podsumowanie, Litwo, Francjo. Zastanawiam się tylko czy doczekamy się odpowiedzi od Admina.

Szwajcario, konto zostało odebrane z dnia na dzień, bez żadnej informacji, tak, ze wszystkimi postaci.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Poszukujemy... Empty
PisanieTemat: Re: Poszukujemy...   Poszukujemy... Empty

Powrót do góry Go down
 

Poszukujemy...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dark Hetalia ::  :: MUZEUM NASZYCH MYŚLI-