Dark Hetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jeśli się nie boisz... Zapraszam w środek zimnego ognia.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Aktywni zostają

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
BÓG
Wszechmocny Pan nieba
BÓG

Liczba postów : 189
Join date : 07/07/2012

Aktywni zostają Empty
PisanieTemat: Aktywni zostają   Aktywni zostają EmptyPon Lut 10, 2014 9:00 pm


Dobra kochani, propozycja jest taka. Jeśli chcecie zostać i grać na tym forum musicie:

- przez dwa tygodnie pojawiać się codziennie i być aktywni - chat/forum


Proste nie?


Jeśli coś wam wyskoczy ( jak np. mi w czwartek) zgłaszamy nieobecność. Jeśli przez tydzień od opublikowania tego posta, nie będziecie aktywni, zostaniecie usunięci. Wasze karty zostaną przeniesione do archiwum. ( Niemcu, bycie ukrytym użytkownikiem, jako aktywność się nie liczy. )

Zawsze możecie wrócić. Ważne by przejść dwa tygodnie.



Dziękuję

BÓG
Powrót do góry Go down
http://darkhetalia.6forum.net
Anglia
Piechur
Piechur
Anglia

Liczba postów : 61
Join date : 14/11/2012

Aktywni zostają Empty
PisanieTemat: Re: Aktywni zostają   Aktywni zostają EmptyPon Lut 10, 2014 11:17 pm

Szczerze mówiąc pomysł nie brzmi za dobrze. Różne rzeczy wypadają ludziom. Sama wiem, że Japonia potrafi mieć zajęcia od rana do nocy, więc eee. Co? xD
Powrót do góry Go down
BÓG
Wszechmocny Pan nieba
BÓG

Liczba postów : 189
Join date : 07/07/2012

Aktywni zostają Empty
PisanieTemat: Re: Aktywni zostają   Aktywni zostają EmptyWto Lut 11, 2014 8:05 pm

Jeśli coś wypadnie, dobrze byłoby później o tym poinformować. Nawet po fakcie. Chodzi o jakiekolwiek danie znaku życia~
Powrót do góry Go down
http://darkhetalia.6forum.net
Anglia
Piechur
Piechur
Anglia

Liczba postów : 61
Join date : 14/11/2012

Aktywni zostają Empty
PisanieTemat: Re: Aktywni zostają   Aktywni zostają EmptyWto Lut 11, 2014 8:56 pm

Zaproponuję najpierw ustalenia właściwej fabuły i akcji, żeby wiedzieć CO pisać na SB xD Ale to tak przy okazji, wydaje mi się logiczne *sparkle*
Powrót do góry Go down
Litwa
Dowódca sekcji
Dowódca sekcji
Litwa

Liczba postów : 340
Join date : 12/11/2012
Stolica : Vilnius

Aktywni zostają Empty
PisanieTemat: Re: Aktywni zostają   Aktywni zostają EmptyWto Lut 11, 2014 9:57 pm

Diev, ja już piszę w Wordzie rzeczy, które mogą się przydać w fabule, postaram się to jak najszybciej i jak najładniej zrobić i dać Tobie do sprawdzenia. Myślę, że bez zrozumienia fabuły użytkownicy będą jak owce. Trzeba je nakierować na pastwisko, bo inaczej zjedzą trujące krzewy...

Anglio, proszę, opiekuj się Japonią.
Powrót do góry Go down
http://hetalia-bad-trio.blogspot.com
Japonia
Starszy karabinier
Starszy karabinier
Japonia

Liczba postów : 42
Join date : 28/09/2012
Stolica : Tokio

Aktywni zostają Empty
PisanieTemat: Re: Aktywni zostają   Aktywni zostają EmptySro Lut 12, 2014 6:14 pm

...owce rozproszone po cb, podczas gdy pasterz, hm, zajada się pizzą?

Tak jak zauważył użytkownik Anglii, mam dni, kiedy od świtu aż do zmierzchu biegam między wydziałami na uniwersytecie. Nie wiem czy jak ja będę wolna, ktokolwiek na forum jeszcze będzie, by zobaczyć jak to ja ładnie się udzielam. I żyję. *Kaszlnięcie.*

W ramach opieki, Anglio, możesz mi zrobić kawę. <3
Powrót do góry Go down
BÓG
Wszechmocny Pan nieba
BÓG

Liczba postów : 189
Join date : 07/07/2012

Aktywni zostają Empty
PisanieTemat: Re: Aktywni zostają   Aktywni zostają EmptySro Lut 12, 2014 9:08 pm

Cóż, w czasie gdy " pasterz " musi jeździć po Polsce i robić zlecenia by przeżyć

Chodzi o danie znaku życia. Wystarczy jeden post. Zawsze możesz napisać, że masz dużo na głowie. Wiem jak to jest biegać wszędzie, denerwować się. Też mam od cholery pracy... Przynajmniej zajrzyj tu jak w tym zapchanym grafiku znajdzie się dla ciebie chwila wolna
Powrót do góry Go down
http://darkhetalia.6forum.net
Finlandia
Karabinier
Karabinier
Finlandia

Liczba postów : 32
Join date : 10/06/2013
Stolica : Helsinki

Aktywni zostają Empty
PisanieTemat: Re: Aktywni zostają   Aktywni zostają EmptySob Lut 15, 2014 2:08 am

To ja z góry informuję, że nie dam rady pojawiać się codziennie ze względu na naukę i obowiązki. Postaram się wchodzić jak najczęściej ale po prostu nie zawsze dam radę. Informacja dotyczy też konta Australii.
Powrót do góry Go down
Szwajcaria
Karabinier
Karabinier
Szwajcaria

Liczba postów : 35
Join date : 04/06/2013
Age : 732
Stolica : Berno

Aktywni zostają Empty
PisanieTemat: Re: Aktywni zostają   Aktywni zostają EmptyPon Lut 17, 2014 12:09 am

Odpisuję w "imieniu" obu kont (drugie konto: Irlandia). Jako że zadbano o to, byśmy się nie nudzili zarówno w ferie, jak i po powrocie do szkoły, informuję, że mogę pojawić się raptem kilkakrotnie w ciągu tych dwóch tygodni. Jak już wspomniał Anglia, przydałaby się fabuła, więc cała nadzieja w plikach wordowskich Litwy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Aktywni zostają Empty
PisanieTemat: Re: Aktywni zostają   Aktywni zostają Empty

Powrót do góry Go down
 

Aktywni zostają

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dark Hetalia ::  :: !BÓG MÓWI!-