Dark Hetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jeśli się nie boisz... Zapraszam w środek zimnego ognia.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Spis żywych kont - Podpisz, jeśli chcesz grać.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Litwa
Dowódca sekcji
Dowódca sekcji
Litwa

Liczba postów : 340
Join date : 12/11/2012
Stolica : Vilnius

Spis żywych kont - Podpisz, jeśli chcesz grać. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spis żywych kont - Podpisz, jeśli chcesz grać.   Spis żywych kont - Podpisz, jeśli chcesz grać. - Page 2 EmptyWto Lut 04, 2014 6:57 pm

Twe życie jest dla nas tak ważne, że Ci za nie dziękuję. Za każdy oddech, za każdy czyn, który sprawia, że świat jest piękniejszy.

Dbaj o siebie, dobrze?

A Anglia skomentował sytuację jednym słowem. Jak zawsze celny strzał...

Jestem moderatorem, mam tu pilnować porządku, a sam biegam na offtop... Cóż, to forum jest jak jedna wielka rodzina, a tu musimy się wszyscy zebrać, więc chyba można troszkę podziękować ludziom za ich wspaniałość. Oby jak najwięcej was zdążyło przybyć nim Iraczątko zacznie grasować i skasuje zwłoki.

Żywych zachęcam do dalszego dopisywania się, żeby nikt was nie pomylił ze zwłokami i nie utylizował! Żyjcie, ludzie, błagam was...
Powrót do góry Go down
http://hetalia-bad-trio.blogspot.com
Rosja
Starszy karabinier
Starszy karabinier
Rosja

Liczba postów : 53
Join date : 19/09/2012
Age : 1161
Stolica : Moskwa

Spis żywych kont - Podpisz, jeśli chcesz grać. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spis żywych kont - Podpisz, jeśli chcesz grać.   Spis żywych kont - Podpisz, jeśli chcesz grać. - Page 2 EmptyWto Lut 04, 2014 10:45 pm

Ostatnia szansa dla Rosyjki...? (.///J///.)"" *wstyd mu za swoją zerową aktywność* Dziękuję Litwo że mnie wpisałeś~ (^J^)
Powrót do góry Go down
Litwa
Dowódca sekcji
Dowódca sekcji
Litwa

Liczba postów : 340
Join date : 12/11/2012
Stolica : Vilnius

Spis żywych kont - Podpisz, jeśli chcesz grać. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spis żywych kont - Podpisz, jeśli chcesz grać.   Spis żywych kont - Podpisz, jeśli chcesz grać. - Page 2 EmptySro Lut 05, 2014 5:36 pm

Kochana Rosiczka! Grzeczne dziecko się dopisało *drapie za uszkiem* Wiesz, że bym za Tobą tęsknił, prawda? A co z Chinami? Kiedy będzie miał dostęp do forum? Jego też dopisałem, ale lepiej jakby się osobiście dopisał również... I bądźcie obaj aktywni, żeby nie trzeba było was skasować za karę, dobrze? Bez was byłoby bardzo smutno...

Proszę się jeszcze dopisywać, dopóki nie rozpoczęto usuwania.
Powrót do góry Go down
http://hetalia-bad-trio.blogspot.com
Rosja
Starszy karabinier
Starszy karabinier
Rosja

Liczba postów : 53
Join date : 19/09/2012
Age : 1161
Stolica : Moskwa

Spis żywych kont - Podpisz, jeśli chcesz grać. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spis żywych kont - Podpisz, jeśli chcesz grać.   Spis żywych kont - Podpisz, jeśli chcesz grać. - Page 2 EmptySro Lut 05, 2014 6:34 pm

Nu, Chiny chce bardzo zostać, ale jego kochany komputer (Made in China <3) po wielu latach wspólnego życia, ostatecznie zdechł. Rest in peace. Na razie znajomi, ja i siostra Chin będziemy użyczać komputerów .J.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Spis żywych kont - Podpisz, jeśli chcesz grać. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spis żywych kont - Podpisz, jeśli chcesz grać.   Spis żywych kont - Podpisz, jeśli chcesz grać. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 

Spis żywych kont - Podpisz, jeśli chcesz grać.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» JAK GRAĆ
» Spis dat
» Zasady dotyczące prowadzenia konta/kont
» Spis postaci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dark Hetalia ::  :: !BÓG MÓWI!-