Dark Hetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jeśli się nie boisz... Zapraszam w środek zimnego ognia.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Nie do końca rozgarnięty Czech.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość



Nie do końca rozgarnięty Czech. Empty
PisanieTemat: Nie do końca rozgarnięty Czech.   Nie do końca rozgarnięty Czech. EmptyWto Paź 29, 2013 5:19 pm

Kraj: Republika Czeska (Česká republika)

Dewiza państwa: Prawda zwycięża! (Pravda vítězí!)

Imię i nazwisko: Josef Havel

Czy ukończył osiemnaście lat: Tak

Charakter: Jak na Czecha przystało, jest bardzo optymistyczny! Oraz pesymistyczny. Nie można mu jednak zarzucić że najpierw robi a potem myśli. W przeciwieństwie do brata Feliksa, woli się jednak nad wszystkim zastanowić. Przeklinać nauczył się od innych, jednak stara się owego słownictwa nie nadużywać. Niestety jest też strasznym egoistą, o czym co niektórzy się przekonali, ale to dlatego że ma wykształcone coś takiego jak instynkt samozachowawczy. Trochę tchórzliwy, ale nie widać tego po nim. Krążą plotki że potrafi czarować, jednak on jest całkowicie przeciwko temu stwierdzeniu. Posiada również ten zachodniosłowiański gen, który umożliwia mu doprowadzanie innych do białej gorączki. Jest to zarazem dar jak i przekleństwo. Jak ma żal, to będzie go miał latami. Woli być raczej biernym słuchaczem. Jest również leniem, jednak kiedy do czegoś się przyłoży, to potrafi dużo zdziałać.
 
Charakter (Dark): Jest po prostu wrednym dzieciakiem. Nikogo się nie posłucha, zawsze będzie działać na własną rękę (z niezbyt dobrymi skutkami). Gburowaty, poza tym za dużo pije. Dużo bluźni. Jest jeszcze większym egoistą, niż zazwyczaj, na dodatek pali. Potrafi Ci powiedzieć prosto w twarz twoje wszystkie złe cechy, a sam siebie idealizuje. Nie obchodzą go losy innych.

Wygląd: Wysoki brunet o lekko pokręconych włosach i piwnych oczach. Zdarza się dość często że jego piękne oblicze zdobią niezbyt piękne cienie pod oczami. Ogólnie to trochę się też garbi. Ubiera się w mało oryginalny strój. Zazwyczaj nosi beżową kurtkę, szare spodnie i do tego jakiś podkoszulek. Posiada również szalik, z którym nie lubi się rozstawać. Oprócz tego posiada bogatą kolekcję bluzek z napisami w stylu "pivo je moje palivo". Żadnych duperelowatych ozdób ani kiecek (ktoś w tej rodzinie musi podtrzymywać jej honor), chociaż zdarzało się że paradował z króliczymi uszami.
 
Wygląd(Dark): Czarne włosy, nieodłączne cienie pod oczami i średni zarost. Ma bledszą skórę i niezbyt zadbane zęby. Strasznie się garbi, co sprawia nieprzyjemny widok. Oczy przybrały bordowy kolor. Można czasem poczuć od niego wódkę i inne nieprzyjemne zapachy. Jego ubiór zbytnio się nie zmienia. Jedynie szalik znika.

Uczestnictwo w wojnie: wojna 30-stoletnia

Cele: Spokój, dla siebie, państwa i świata.

Rodzina: zachodniosłowiańskie korzenie

Kilka słów o kraju
Czechy nie posiadają dostępu do morza, ale górami nikt nie pogardzi.
1 stycznia obchodzony jest Dzień Odnowienia Niepodległego Państwa Czeskiego
Powrót do góry Go down
Litwa
Dowódca sekcji
Dowódca sekcji
Litwa

Liczba postów : 340
Join date : 12/11/2012
Stolica : Vilnius

Nie do końca rozgarnięty Czech. Empty
PisanieTemat: Re: Nie do końca rozgarnięty Czech.   Nie do końca rozgarnięty Czech. EmptySro Paź 30, 2013 1:18 am

Czy mógłby pan napisać nieco więcej? Pan Niemcy na pewno by był bardzo smutny, gdyby zobaczył taką króciutką kartę postaci. A panu Francji zapewne spodobałaby się, gdyby włożył pan w nią nieco więcej serca. Wszyscy chcemy, by nasi administratorzy byli szczęśliwi, czyż nie? Pisze pan bardzo ładnie, ale wydaje się jakby pan to pisał z myślą, że forum jest na skraju upadku i nie ma powodu by się starać, bo weźmiemy każdego użytkownika. Proszę docenić to, jaki wysiłek w stworzenie tego miejsca włożyło wielu ludzi i pozwolić nam przeczytać o wiele piękniejszą kartę. Wiem, że jest pan w stanie stworzyć coś wspaniałego.
Na chatboxie mam małpkę, ale nie wiem czy to uprawnia mnie do wypowiedzi, jednak gdyby ode mnie to zależało poczekałbym nim napisze pan więcej. Zaraz napiszę do ważniejszych panów, żeby pana przeczytali. Proszę przemyśleć moje słowa, by nie musieli zwracać panu uwagi. Ze swojej strony dziękuję za pojawienie się wśród nas. Jesteśmy szczęśliwi widząc kolejną osobę. A najszczęśliwsi będziemy, gdy ta osoba pokaże, że nie jest tu z nudów czy łaski, lecz naprawdę chce tu być. Ma pan naprawdę wysoki potencjał, więc proszę napisać jeszcze trochę.
Przepraszam za narzekanie i dziękuję za uwagę.
Powrót do góry Go down
http://hetalia-bad-trio.blogspot.com
 

Nie do końca rozgarnięty Czech.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Dom Czech

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dark Hetalia ::  :: MUZEUM NASZYCH MYŚLI-