Dark Hetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Jeśli się nie boisz... Zapraszam w środek zimnego ognia.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość



Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy Empty
PisanieTemat: Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy   Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy EmptySob Lip 13, 2013 11:13 pm

Już jakiś czas temu postanowiłem, że przeprowadzę event (za namową pewnej osoby) 
Fabuła będzie częściowo oparta o horror "Czarnobyl. Reaktor strachu" (2012).
Aby event się odbył potrzebuję min. 5 aktywnych graczy (limitem jest 6, bez MG).

Pomyślę jeszcze czy będzie to temat tylko na sb czy w formie postów.









Na chętnych do gry czekam do końca lipca. 
Powrót do góry Go down
Litwa
Dowódca sekcji
Dowódca sekcji
Litwa

Liczba postów : 340
Join date : 12/11/2012
Stolica : Vilnius

Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy   Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy EmptyNie Lip 14, 2013 12:09 am

Czy można tu składać wnioski o możliwość uczestnictwa? Zaszczytem dla mnie byłby udział w evencie. Zapewne Łotwa również zechce, jeśli będzie miał ku temu techniczne możliwości.
Powrót do góry Go down
http://hetalia-bad-trio.blogspot.com
Gość
Gość



Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy   Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy EmptyNie Lip 14, 2013 12:11 am

Tak Litwo, po prostu napisz że się zgłaszasz.
Powrót do góry Go down
Anglia
Piechur
Piechur
Anglia

Liczba postów : 61
Join date : 14/11/2012

Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy   Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy EmptyNie Lip 14, 2013 12:13 am

Jeśli wyrobisz się do 19 sierpnia mogę się zgłosić. Potem sam wiesz, że macham łopatą~
Powrót do góry Go down
Litwa
Dowódca sekcji
Dowódca sekcji
Litwa

Liczba postów : 340
Join date : 12/11/2012
Stolica : Vilnius

Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy   Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy EmptyNie Lip 14, 2013 12:14 am

Tak więc się zgłaszam.
Powrót do góry Go down
http://hetalia-bad-trio.blogspot.com
Gość
Gość



Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy   Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy EmptyNie Lip 14, 2013 12:23 am

Anglia napisał:
Jeśli wyrobisz się do 19 sierpnia mogę się zgłosić. Potem sam wiesz, że macham łopatą~

Wiem, nie martw się po prostu szybciej zginiesz XD
Powrót do góry Go down
Anglia
Piechur
Piechur
Anglia

Liczba postów : 61
Join date : 14/11/2012

Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy   Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy EmptyNie Lip 14, 2013 12:25 am

Też cię kocham :I
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy   Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy EmptyNie Lip 14, 2013 12:28 am

A ja cię nie |: ktoś musi być frajerem zginąć na początku.


Zapraszam do zabawy c:
Powrót do góry Go down
Litwa
Dowódca sekcji
Dowódca sekcji
Litwa

Liczba postów : 340
Join date : 12/11/2012
Stolica : Vilnius

Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy   Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy EmptyNie Lip 14, 2013 12:29 am

Niech Ci ziemia lekką będzie, panie Anglio! Znaczy miłej pracy życzę...
Powrót do góry Go down
http://hetalia-bad-trio.blogspot.com
Anglia
Piechur
Piechur
Anglia

Liczba postów : 61
Join date : 14/11/2012

Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy   Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy EmptyNie Lip 14, 2013 12:30 am

Możesz posłużyć jako ten cholernie dumny przykład i sam się zabić na początku Z wyrazami miłości, menda.


Ja nie ginę tak łatwo. Po prostu w połowie uznam, że nie pracuję z bandą idio- Ekhm *odkaszluje* Z innymi i biorę moje grabki z piaskownicy wracając do Londynu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy   Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy EmptyNie Lip 14, 2013 1:21 pm

Śmierdzi mi to S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla, ale to pewnie dlatego, że filmu nie znam.
A skoro śmierdzi to Stalkerem, to zgłaszam się bez wahania.

I tak pewnie domyślaliście się, że mnie tu zobaczycie.

Gdzie jaka masakra pełna radioaktywnego opadu, mutantów, zombie, krwi i obcych, tam jestem pierwszy. Z pistoletem maszynowym, łomem i maczetą. Oraz granatami.



PeeS. Od kiedy Niemcy jest Bogiem? Skoro pisze w "Bóg mówi", no to jest Bogiem. Mamy nowego Boga! Odrzućmy Jahwe i składajmy ofiary oraz wznośmy modły do Niemca.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy   Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy EmptyNie Lip 14, 2013 2:27 pm

Svalbard napisał:
PeeS. Od kiedy Niemcy jest Bogiem? Skoro pisze w "Bóg mówi", no to jest Bogiem. Mamy nowego Boga! Odrzućmy Jahwe i składajmy ofiary oraz wznośmy modły do Niemca.

Zastępuję Boga D: 

To nie ten film ale też zabijania nie będzie brakować c:
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy   Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy EmptyNie Lip 14, 2013 2:28 pm

Stalker to gra :'D Nota bene, niezła.

Nie chcesz być nowym Bogiem?
Powrót do góry Go down
Litwa
Dowódca sekcji
Dowódca sekcji
Litwa

Liczba postów : 340
Join date : 12/11/2012
Stolica : Vilnius

Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy   Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy EmptyNie Lip 14, 2013 3:12 pm

On nie musi być Bogiem, jego już od dawna czczą wszystkie kobiety^^ Pewnie niektóre chętnie złożą mu w ofierze kwiat swej niewinności~ Ale on jest grzecznym pieskiem i tylko jednego ogrodu pilnuje^^
Powrót do góry Go down
http://hetalia-bad-trio.blogspot.com
Francja
Mendolacja
Francja

Liczba postów : 158
Join date : 20/08/2012

Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy   Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy EmptyNie Lip 14, 2013 4:48 pm

Nareszcie <3 Braciszek z chęcią weźmie udział~

Wybaczcie, że się wam wetnę w konwersację, ale to braciszek jest Bogiem~ Przynajmniej tak mu w nocy w łóżku krzyczą~
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy   Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy EmptyNie Lip 14, 2013 4:55 pm

Dobra tyle spamu :/ *jeszcze 2 osoby mogą się zapisać!*


Znalazł się cholerny bóg seksu. |:
Powrót do góry Go down
Irlandia
Kandydat
Kandydat


Liczba postów : 8
Join date : 14/06/2013
Age : 108
Stolica : Dublin

Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy   Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy EmptyNie Lip 14, 2013 9:26 pm

Ja, ja, ja chcę! Znaczyy, no, zapisuję się.
Powrót do góry Go down
Australia
Kandydat
Kandydat
Australia

Liczba postów : 6
Join date : 08/07/2013
Stolica : Canberra

Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy   Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy EmptyNie Lip 14, 2013 9:30 pm

To zaklepuję ostatnie miejsce.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy   Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy EmptyNie Lip 14, 2013 9:32 pm

No to jak mamy komplet to...
...ja posmędzę, że wolałbym posty. I kiedy termin rozpoczęcia~? Jakieś limity ewentualne co do pisania?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy   Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy EmptyNie Lip 14, 2013 9:52 pm

Dobrze więc mamy komplet. Ostateczni uczestnicy to:


  • Litwa

  • Anglia

  • Svalbard

  • Francja

  • Irlandia

  • Australia




+Niemcy i MG


Event rozpocznie się już 31 lipca.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy   Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy Empty

Powrót do góry Go down
 

Czarnobyl. Reaktor strachu - zapisy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Czarnobyl: Reaktor strachu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dark Hetalia ::  :: MUZEUM NASZYCH MYŚLI-